
Пила ланцюгова акумуляторна AL-KO CS 4030 (36 В, без АКБ, 300 мм) (113616). Оригінал
- Нет в наличии
- Код: 113616
8 061 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Пила ланцюгова акумуляторна AL-KO CS 4030 (36 В, без АКБ, 300 мм) (113616). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AL-KO |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 4.45 кг |
| Габарити полотна | 300 мм |
| Гарантія | 24 |
| Комплектация | ланцюг та шина Oregon, без батареї та зарядного пристрою |
| Крок зубців | 3/8" |
| Напруга акумулятора | 36 В |
| Об'єм оливного бака | 0.2 л |
| Швидкість ланцюга | 17 м/с |
- Цена: 8 061 ₴


