
Заглибний насос для брудної води AL-KO SPV 15004 Inox (1.1 кВт, 15000 л/год) (113116). Оригінал
- Нет в наличии
3 465 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Заглибний насос для брудної води AL-KO SPV 15004 Inox (1.1 кВт, 15000 л/год) (113116). Оригінал
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | AL-KO |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 7.8 кг |
| Высота всасывания | 7 м |
| Висота напору | 11 м |
| Гарантія | 36 |
| Діаметр патрубка / з'єднання | G 1 1/2" (47.8 мм) |
| Комплектация | насос занурювальний для брудної води AL-KO SPV 15004 Inox, універсальний кутовий перехідник, поплавковий вимикач, вбудований тримач мережевого кабелю |
| Мощность | 1100 Вт |
| Производительность | 15000 л/год |
| Робочий механізм | відцентровий |
| Розмір часток у воді | 35 мм |
| Степень защиты | IPX8 |
| Температура води | 35°C |
| Тип жидкости | брудна вода |
- Цена: 3 465 ₴
