
Акумуляторна газонокосарка AL-KO Moweo 46.5 Li (36 В, 4 А*год, 460 мм) (119706). Оригінал
- Нет в наличии
22 400 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторна газонокосарка AL-KO Moweo 46.5 Li (36 В, 4 А*год, 460 мм) (119706). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AL-KO |
| Тип передвижения | Несамоходная |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 28 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 4 А*год |
| Висота обробки | 25-75 мм |
| Гарантія | 24 |
| Дополнительно | задній викид трави в мішок |
| Комплектация | акумулятор, зарядний пристрій |
| Напруга акумулятора | 36 В |
| Система регулювання висоти ножа | центральне, 7-ступінчасте |
| Тип двигателя | електричний (акумулятор) |
| Тип пересування | несамохідна |
| Травозбірник | 70 л, пластик |
| Ширина обработки | 460 мм |
- Цена: 22 400 ₴




