
Мийка високого тиску Makita HW151 (2.5 кВт, 500 л/год). Оригінал
- Нет в наличии
32 363 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Мийка високого тиску Makita HW151 (2.5 кВт, 500 л/год). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 28.4 кг |
| Габаритні розміри | 370x360x880 мм |
| Гарантія | 36 |
| Длина кабеля | 5 м |
| Довжина шлангу | 10 м |
| Комплектация | ємність для шампуню 2180130 (2x), вхідний фільтр для води 3082130, шланг високого тиску (10 м) 3083550, тримач 3580050, з'єднання 40086, насадка турбо rotopower 40167, насадка з регулюванням 40551, пістолет розпилювач 41154, барабан 42581 |
| Мощность | 2500 Вт |
| Производительность | 500 л/год |
| Температура води | 50°С |
| Давление | 150 бар |
- Цена: 32 363 ₴

