
Електрична газонокосарка Bosch Rotak 40 Ergo-Flex (1.7 кВт, 400 мм) (06008A4200). Оригінал
- Нет в наличии
10 091 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Електрична газонокосарка Bosch Rotak 40 Ergo-Flex (1.7 кВт, 400 мм) (06008A4200). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 12.4 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота обробки | 20-70 мм |
| Гарантія | 36 |
| Комплектация | запасний посилений ніж для газонокосарки Bosch Rotak 40 (F016800367) |
| Мощность | 1700 Вт |
| Різальна система | ніж LeafCollect |
| Травозбірник | 50 л |
| Ширина обработки | 400 мм |
- Цена: 10 091 ₴

