
Електричний лобзик Bosch PST 900 PEL (0.62 кВт) (06033A0201). Оригінал
- Нет в наличии
3 479 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Електричний лобзик Bosch PST 900 PEL (0.62 кВт) (06033A0201). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.2 кг |
| Гарантія | 36 |
| Глибина пропилу (дерево, пластик) | 90 мм |
| Глибина пропилу (кольорові метали) | 16 мм |
| Глибина пропилу (чорні метали) | 6 мм |
| Комплектация | комплект пильних полотен 10 шт., прозорий кожух (2609003453), пластиковий чемодан |
| Кількість коливань / ходів | 500-3100 об/хв |
| Мощность | 620 Вт |
| Ступені маятникового ходу | 4 положення |
- Цена: 3 479 ₴




