
Краскораспылитель Bosch PFS 5000 E (1.2 кВт) (0603207202)
- Нет в наличии
- Код: 0603207202
10 143 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Фарборозпилювач Bosch PFS 5000 E (1.2 кВт) (0603207202). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 5.2 кг |
| Габаритні розміри | 426x525x277 мм |
| Гарантія | 36 |
| Довжина шлангу | 4 м |
| Комплектация | насадка для водоемульсійної фарби (біла), насадка для емалей (чорна), насадка для глазурей (сіра), щітка для очищення, 2 ємності для фарби по 1 л з кришкою (1600A001GG), додатковий контейнер для фарби, мішалка |
| Об'єм бачка для ЛФМ | 1 л |
| Мощность | 1200 Вт |
| Производительность | 500 г/хв |
- Цена: 10 143 ₴





