
Приймач лазерного випромінювання Bosch LR 1G (150 м) (0601069700). Оригінал
- Нет в наличии
11 992 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Приймач лазерного випромінювання Bosch LR 1G (150 м) (0601069700). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.25 кг |
| Габаритні розміри | 73х148х30 мм |
| Гарантія | 36 |
| Комплектация | акумуляторний блок 9 В (6LR61), гарантійний талон, інструкція |
| Лазерный диод | 532-535 нм |
| Напряжение питания | 9 В (6LR61) |
| Підходить для | GRL 300 HVG Professional |
| Рабочий диапазон | 0-150 м |
| Степень защиты | IP65 |
| Точність | ±1/± 3 мм |
- Цена: 11 992 ₴




