
Акумуляторний дриль-шуруповерт Bosch EasyDrill 1200 (12 В, 1.5 А*год) (06039D3006). Оригінал
- Нет в наличии
- Код: 06039D3006
3 399 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторний дриль-шуруповерт Bosch EasyDrill 1200 (12 В, 1.5 А*год) (06039D3006). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Питание | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 1.5 А*год |
| Вес | 1 кг |
| Гарантія | 36 |
| Дополнительно | реверс, регулювання величини крутного моменту |
| Діаметр свердління (дерево, пластик) | 20 мм |
| Діаметр свердління (метали та сплави) | 8 мм |
| Комплектация | акумулятор PBA 12 В 1.5 А*год O-A, зарядний пристрій GAL 1210 CV, чемоданчик |
| Крутний момент (жорсткий / м'який) | 30 / 18 Н*м |
| Напруга акумулятора | 12 В |
| Патрон | 0.8-10 мм |
| Скорость вращения вала | 1500 об/хв |
- Цена: 3 399 ₴
