
Лазерний нівелір Bosch GLL 2-15 G Professional (15 м) (0601063W02). Оригінал
- Нет в наличии
12 911 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Лазерний нівелір Bosch GLL 2-15 G Professional (15 м) (0601063W02). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Цвет лазера | Зеленый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.57 кг |
| Габаритні розміри | 126x63x115 мм |
| Гарантія | 36 |
| Діапазон самонівелювання | ±4° |
| Класс лазера | 2 |
| Колір лазера | зелений |
| Комплектация | універсальний тримач LB 10 з стельовим затискачем DK 10 (0601092C00), лазерна мішень, чохол, 4 батарейки 1.5 В LR6 (AA), чемодан |
| Лазерный диод | 540 нм |
| Проекція | горизонтальна лінія, вертикальна лінія |
| Резьба штатива | 1/4" |
| Степень защиты | IP 64 |
| Температура експлуатації | від -10 до +50°С |
| Тип питания | 4x1.5 В LR6 (AA) батарейки |
| Точність | ±0.3 мм/м |
| Время работы | 15 год |
| Час самонівелірування | 4 с |
- Цена: 12 911 ₴









