
Акумуляторний шуруповерт Bosch AdvancedDrill 18 (2х18 В, 2.5 А*ч) (06039B5001). Оригінал
- Нет в наличии
9 917 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторний шуруповерт Bosch AdvancedDrill 18 (2х18 В, 2.5 А*ч) (06039B5001). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Питание | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 2х2.5 А*год |
| Вес | 2.4 кг |
| Гарантія | 36 |
| Дополнительно | реверс |
| Діаметр свердління (дерево, пластик) | 35 мм |
| Діаметр свердління (метали та сплави) | 12 мм |
| Комплектация | 2 акумулятора PBA 18V 2.5Ah W-B, зарядний пристрій AL 1830 CV, перехідник патрона, викрутка, чемоданчик |
| Крутний момент (жорсткий / м'який) | 32 / 24 Н*м |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Патрон | 13 мм |
| Скорость вращения вала | 1250 об/хв |
- Цена: 9 917 ₴


