
Акумуляторний ударний шуруповерт Metabo BS 18 LTX-X3 Quick (2х18 В, 5 А*год) (602201500). Оригінал
- Нет в наличии
23 852 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторний ударний шуруповерт Metabo BS 18 LTX-X3 Quick (2х18 В, 5 А*год) (602201500). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Питание | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.3 кг |
| Гарантія | 36 |
| Діаметр свердління (бетон, цегла) | 16 мм |
| Діаметр свердління (дерево, пластик) | 65 мм |
| Діаметр свердління (метали та сплави) | 13 мм |
| Комплектация | швидкозмінний тримач біт, бічний тримач біти, гачок, 2 акумулятора, зарядний пристрій, додаткова рукоятка |
| Крутний момент (жорсткий / м'який) | 120 / 60 Н*м |
| Количество ударов | 32300 уд/хв |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Патрон | 1.5-13 мм |
| Скорость вращения вала | 0-500 / 0-1700 об/хв |
- Цена: 23 852 ₴








