
Акумуляторний шуруповерт Makita DDF482RF (18 В, 3 А*год). Оригінал
- Нет в наличии
8 932 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторний шуруповерт Makita DDF482RF (18 В, 3 А*год). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Питание | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 3 А*год |
| Вес | 1.7 кг |
| Габаритні розміри | 185x79x249 мм |
| Гарантія | 36 |
| Діаметр свердління (дерево, пластик) | 38 мм |
| Діаметр свердління (метали та сплави) | 13 мм |
| Комплектация | зарядний пристрій DC18RC, акумулятор BL1830, кейс |
| Крутний момент (жорсткий / м'який) | 62 / 36 Н*м |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Патрон | 1.5-13 мм |
| Скорость вращения вала | 1900 об/хв |
- Цена: 8 932 ₴





