
Акумуляторний шуруповерт Makita DDF481RT3J (3х18 В, 5 А*год). Оригінал
- Нет в наличии
29 038 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторний шуруповерт Makita DDF481RT3J (3х18 В, 5 А*год). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Питание | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 3х5 А*год |
| Вес | 2.4 кг |
| Габаритні розміри | 205x79x249 мм |
| Гарантія | 36 |
| Діаметр свердління (дерево, пластик) | 76 мм |
| Діаметр свердління (метали та сплави) | 13 мм |
| Комплектация | акумулятор 193533-3 (3 шт.), зарядний пристрій 195584-2, кейс MacPac |
| Крутний момент (жорсткий / м'який) | 125 / 60 Н*м |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Патрон | 1.5-13 мм |
| Скорость вращения вала | 2100 об/хв |
- Цена: 29 038 ₴
