
Акумуляторний шуруповерт Metabo BS 14.4 LT Compact (2х14.4 В, 2 А*год) (602100510). Оригінал
- Нет в наличии
12 259 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторний шуруповерт Metabo BS 14.4 LT Compact (2х14.4 В, 2 А*год) (602100510). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Питание | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 2х2 А*год |
| Вес | 1.5 кг |
| Гарантія | 36 |
| Дополнительно | реверс |
| Діаметр свердління (дерево, пластик) | 35 мм |
| Діаметр свердління (метали та сплави) | 13 мм |
| Комплектация | бічний тримач біти, гачок, 2 акумулятора, зарядний пристрій, кейс |
| Крутний момент (жорсткий / м'який) | 50 / 27 Н*м |
| Напруга акумулятора | 14.4 В |
| Патрон | 1.5-13 мм |
| Скорость вращения вала | 0-460 / 0-1800 об/хв |
- Цена: 12 259 ₴




