
Акумуляторний ударний дриль-шуруповерт Makita DHP481Z (18 В, без АКБ). Оригінал
- Нет в наличии
14 580 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторний ударний дриль-шуруповерт Makita DHP481Z (18 В, без АКБ). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Питание | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.7 кг |
| Габаритні розміри | 205x79x249 мм |
| Гарантія | 36 |
| Дополнительно | реверс |
| Діаметр свердління (бетон, цегла) | 16 мм |
| Діаметр свердління (дерево, пластик) | 76 мм |
| Діаметр свердління (метали та сплави) | 13 мм |
| Комплектация | без зарядного пристрою та акумулятора |
| Крутний момент (жорсткий / м'який) | 125 / 60 Н*м |
| Количество ударов | 31500 уд/хв |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Патрон | 1.5-13 мм |
| Режимы работы | свердління, буріння |
| Скорость вращения вала | 2100 об/хв |
- Цена: 14 580 ₴




