
Листові ножиці Makita JS1601 (0.38 кВт). Оригінал
- Нет в наличии
15 821 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Листові ножиці Makita JS1601 (0.38 кВт). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.4 кг |
| Гарантія | 36 |
| Глибина пропилу (кольорові метали) | 2.5 мм (200 Н/кв.мм) |
| Глибина пропилу (чорні метали) | 1.6 мм (400 Н/кв.мм) |
| Комплектация | шестигранний ключ 783201-2, товщиномір 762013-6 |
| Кількість коливань / ходів | 4500 хід/хв |
| Мощность | 380 Вт |
- Цена: 15 821 ₴

