
Перфоратор Makita HR2611FT (0.8 кВт, 2.4 Дж). Оригінал
- Нет в наличии
10 415 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Перфоратор Makita HR2611FT (0.8 кВт, 2.4 Дж). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 3 кг |
| Габаритні розміри | 361x77x209 мм |
| Гарантія | 36 |
| Діаметр свердління (бетон, цегла) | 26 мм |
| Діаметр свердління (дерево, пластик) | 32 мм |
| Діаметр свердління (метали та сплави) | 13 мм |
| Діаметр свердління коронкою (бетон, цегла) | 35-68 мм |
| Энеpгия удаpа | 2.4 Дж |
| Комплектация | швидкознімний патрон SDS-PLUS 194079-2, ручка, обмежувач глибини 331886-4, пластиковий кейс 824799-1 |
| Количество ударов | 0-4600 уд/хв |
| Патрон | SDS-plus |
| Мощность | 800 Вт |
| Режимы работы | свердління, свердління з ударом і довбання |
| Скорость вращения вала | 0-1200 об/хв |
- Цена: 10 415 ₴



