
Перфоратор Makita HR1830 (0.44 кВт, 1.2 Дж). Оригінал
- Нет в наличии
5 423 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Перфоратор Makita HR1830 (0.44 кВт, 1.2 Дж). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.9 кг |
| Габаритні розміри | 279x66x208 мм |
| Гарантія | 36 |
| Діаметр свердління (бетон, цегла) | 18 мм |
| Діаметр свердління (дерево, пластик) | 24 мм |
| Діаметр свердління (метали та сплави) | 13 мм |
| Діаметр свердління коронкою (бетон, цегла) | 35-68 мм |
| Энеpгия удаpа | 1.2 Дж |
| Комплектация | бічна ручка 154842-5, пластиковий кейс 824729-2, обмежувач глибини 3824650-5 |
| Количество ударов | 0-5000 уд/хв |
| Патрон | SDS-plus |
| Мощность | 440 Вт |
| Режимы работы | свердління, свердління з ударом і довбання |
| Скорость вращения вала | 0-1500 об/хв |
- Цена: 5 423 ₴

