
Набір інструментів Makita DLX3043 (DHP482, DHR241, ML185) (2х18 В, 3 А*год). Оригінал
- Нет в наличии
20 904 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Набір інструментів Makita DLX3043 (DHP482, DHR241, ML185) (2х18 В, 3 А*год). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 2х3 А*год |
| Вес | 3.5 кг |
| Габаритні розміри | 417x84x219 мм |
| Гарантія | 36 |
| Дополнительно | реверс, регулятор обертів |
| Діаметр свердління (бетон, цегла) | 20 мм |
| Діаметр свердління (дерево, пластик) | 26 мм |
| Діаметр свердління (метали та сплави) | 13 мм |
| Энеpгия удаpа | 2 Дж |
| Комплектация | акумуляторний ліхтар Makita DEADML 185, акумуляторний перфоратор Makita DHR 241, акумуляторний ударний дриль-шуруповерт Makita DHP 482 Z, зарядний пристрій Makita DC18RA, 2 акумулятора Makita BL1830, сумка |
| Количество ударов | 0-5300 уд/хв |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Патрон | SDS-plus |
| Режимы работы | свердління, свердління з ударом, довбання |
| Скорость вращения вала | 0-1100 об/хв |
- Цена: 20 904 ₴
