
Акумуляторний перфоратор Makita DHR171Z (18 В, без АКБ, 1.2 Дж). Оригінал
- Нет в наличии
- Код: DHR171Z
10 138 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторний перфоратор Makita DHR171Z (18 В, без АКБ, 1.2 Дж). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.8 кг |
| Габаритні розміри | 273x86x211 мм |
| Гарантія | 36 |
| Дополнительно | реверс, регулювання обертів |
| Діаметр свердління (бетон, цегла) | 17 мм |
| Діаметр свердління (дерево, пластик) | 13 мм |
| Діаметр свердління (метали та сплави) | 10 мм |
| Энеpгия удаpа | 1.2 Дж |
| Комплектация | бічна ручка 158057-6, обмежувач глибини 415486-9, без АКБ та ЗП |
| Количество ударов | 4800 уд/хв |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Патрон | SDS-plus |
| Тип двигателя | безщітковий |
| Скорость вращения вала | 0-680 об/хв |
- Цена: 10 138 ₴


