
Віконний пилосос Karcher WV 6 + KV 4 Premium (3.7 В, 280 мм) (1.633-580.0). Оригінал
- Нет в наличии
- Код: 1.633-580.0
8 701 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Віконний пилосос Karcher WV 6 + KV 4 Premium (3.7 В, 280 мм) (1.633-580.0). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Karcher |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Бак для воды | 150 мл |
| Вес | 0.8 кг |
| Габаритні розміри | 126x280x310 мм |
| Гарантія | 24 |
| Комплектация | усмоктувальна насадка 280 мм, зарядний пристрій, швидкозарядний пристрій, концентрат для миття вікон (4 х 20 мл), змінна усмоктувальна насадка, серветка (2 шт.) |
| Напруга акумулятора | 3.7 В |
| Площадь обработки | 300 кв.м (100 вікон) |
| Время работы | 100 хв |
| Ширина захвата | 280 мм |
- Цена: 8 701 ₴









