
Пилосос для вікон Karcher WV 5 Plus Black Edition (3.7 В, 280 мм) (1.633-467.0). Оригінал
- Нет в наличии
2 639 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Пилосос для вікон Karcher WV 5 Plus Black Edition (3.7 В, 280 мм) (1.633-467.0). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Karcher |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Бак для воды | 100 мл |
| Вес | 0.7 кг |
| Габаритні розміри | 125x280x325 мм |
| Гарантія | 24 |
| Комплектация | зарядний пристрій, пульверизатор Extra з мікроволокон насадкою, концентрат для миття вікон (20 мл), змінна усмоктувальна насадка |
| Напруга акумулятора | 3.7 В |
| Площадь обработки | 100 кв.м (35 вікон) |
| Время работы | 35 хв |
| Ширина захвата | 280 мм |
- Цена: 2 639 ₴







