
Акумуляторна ланцюгова пила Karcher CNS 18-30 Battery (18 В, без АКБ, 300 мм) (1.444-001.0). Оригінал
- Нет в наличии
10 999 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторна ланцюгова пила Karcher CNS 18-30 Battery (18 В, без АКБ, 300 мм) (1.444-001.0). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Karcher |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 3.2 кг |
| Габарити полотна | 300 мм |
| Габаритні розміри | 690x230x245 мм |
| Гарантія | 24 |
| Комплектация | шина, ланцюг, без акумулятора та зарядного пристрою |
| Крок зубців | 3/8'' |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Об'єм оливного бака | 0.2 л |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Швидкість ланцюга | 300 м/хв |
- Цена: 10 999 ₴







