
Мийка високого тиску Karcher HD 9/20-4 Classic (6.9 кВт, 900 л/год, ~3ф, 400 В) (1.367-308.0). Оригінал
- Нет в наличии
68 309 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Мийка високого тиску Karcher HD 9/20-4 Classic (6.9 кВт, 900 л/год, ~3ф, 400 В) (1.367-308.0). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Karcher |
| Пользовательские характеристики | |
| Бак для воды | немає |
| Бак для миючого засобу | немає |
| Вес | 56 кг |
| Габаритні розміри | 709x469x1000 мм |
| Гарантія | 24 |
| Довжина шлангу | 10 м |
| Дополнительно | є можливість використання шампуню, подача води із зовнішньої ємності |
| Комплектация | пістолет, шланг високого тиску 10 м НД 8 315 бар, струменевий трубка з нержавіючої сталі 600 мм, сопло |
| Напряжение питания | ~3ф, 380 В |
| Мощность | 6900 Вт |
| Производительность | 900 л/год |
| Температура води | 60°C |
| Давление | 70-200 бар (7-20 МПа) |
- Цена: 68 309 ₴






