
Промисловий пилосос Karcher T 15/1 HEPA (0.8 кВт, 15 л) (1.355-235.0). Оригінал
- Нет в наличии
21 889 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Промисловий пилосос Karcher T 15/1 HEPA (0.8 кВт, 15 л) (1.355-235.0). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Karcher |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 7.1 кг |
| Габаритні розміри | 434x316x400 мм |
| Гарантія | 12 |
| Длина кабеля | 15 м |
| Довжина шлангу | 2 м |
| Применение | сухе прибирання |
| Комплектация | шланг 2 м з коліном, телескопічна усмоктувальна трубка, фільтр-мішок 1 шт. з нетканого матеріалу (фліс), насадка для підлоги, щілинна насадка, насадка для радіаторів опалення, насадка для м'яких меблів, HEPA-фільтр (EN 1822:1998) |
| Пилозбірник | 15 л, контейнер, мішок |
| Мощность | 800 Вт |
| Мощность всасывания | 240 мбар |
- Цена: 21 889 ₴


