
Акумуляторна мийка високого тиску Karcher KHB 6 Battery (18 В, без АКБ, 200 л/год) (1.328-010.0). Оригінал
- Нет в наличии
7 019 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторна мийка високого тиску Karcher KHB 6 Battery (18 В, без АКБ, 200 л/год) (1.328-010.0). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Karcher |
| Пользовательские характеристики | |
| Бак для воды | немає |
| Вес | 1.3 кг |
| Габаритні розміри | 302x89x252 мм |
| Гарантія | 24 |
| Дополнительно | подача води зі зовнішньої ємності |
| Комплектация | адаптер підключення до садового шлангу 3/4", КК плоскоструменевий ручний, КК бластер для бруду ручний, струменева трубка, без шланга, акумулятора і зарядки |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Производительность | 200 л/год |
| Система охлаждения | повітряне |
| Температура води | 40°C |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Давление | 24 бар / 2.4 МПа |
- Цена: 7 019 ₴






