
Мийка високого тиску Karcher HDS 8/20 De (9.25 к.с., 800 л/год) (1.210-910.0). Оригінал
- Нет в наличии
297 052 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Мийка високого тиску Karcher HDS 8/20 De (9.25 к.с., 800 л/год) (1.210-910.0). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Karcher |
| Пользовательские характеристики | |
| Бак для воды | немає |
| Бак для миючого засобу | є |
| Вес | 243 кг |
| Габаритні розміри | 1130x910x895 мм |
| Гарантія | 12 |
| Довжина шлангу | 10 м |
| Дополнительно | є паливний бак підігріву води, можливість використання шампуню, підігрів води, подача води із зовнішньої ємності |
| Комплектация | пістолет EASY! Force Advanced, шланг високого тиску 10 м, сопло |
| Напряжение питания | дизельний двигун |
| Мощность | 9.25 к.с. |
| Производительность | 800 л/год |
| Температура води | 80°C |
| Давление | 200 бар (20 МПа) |
- Цена: 297 052 ₴






