
Мийка високого тиску Karcher K4 (1.8 кВт, 420 л/год) (1.180-150.0). Оригінал
- Нет в наличии
12 190 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Мийка високого тиску Karcher K4 (1.8 кВт, 420 л/год) (1.180-150.0). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Karcher |
| Пользовательские характеристики | |
| Бак для воды | немає |
| Вес | 11.8 кг |
| Габаритні розміри | 300x394x876 мм |
| Гарантія | 36 |
| Длина кабеля | 5 м |
| Довжина шлангу | 6 м |
| Дополнительно | можливість використання шампуню, подача води із зовнішньої ємності |
| Комплектация | універсальний очищувач 1л, пістолет високого тиску із системою Quick Connect, струменева трубка Vario Power, грязьова фреза, шланг високого тиску 6 м, фільтр тонкої очистки води, адаптер підключення до садового шлангу 3/4" |
| Мощность | 1800 Вт |
| Производительность | 420 л/год |
| Система охлаждения | водяне |
| Температура води | 40°C |
| Давление | 130 бар / 13 МПа |
- Цена: 12 190 ₴




