
Перфоратор Bosch GBH 2-23 REA (0.71 кВт, 2.3 Дж) (0611250500). Оригінал
- Нет в наличии
10 907 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Перфоратор Bosch GBH 2-23 REA (0.71 кВт, 2.3 Дж) (0611250500). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 3.6 кг |
| Гарантія | 36 |
| Діаметр свердління (бетон, цегла) | 23 мм |
| Діаметр свердління (дерево, пластик) | 32 мм |
| Діаметр свердління (метали та сплави) | 13 мм |
| Діаметр свердління коронкою (бетон, цегла) | 68 мм |
| Энеpгия удаpа | 2.3 Дж |
| Комплектация | додаткова рукоятка (1619P06104), 5 ущільнювальних кілець (1619P04548), серветка, блок пиловидалення, чемоданчик |
| Количество ударов | 4400 уд/хв |
| Патрон | SDS-plus |
| Мощность | 710 Вт |
| Режимы работы | свердління, свердління з ударом, удар |
| Скорость вращения вала | 1000 об/хв |
- Цена: 10 907 ₴





