
Дриль-шуруповерт акумуляторний Bosch GSB 18V-60 C (18 В, без АКБ, 60 Н*м) (06019G2102). Оригінал
- Нет в наличии
7 538 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дриль-шуруповерт акумуляторний Bosch GSB 18V-60 C (18 В, без АКБ, 60 Н*м) (06019G2102). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Питание | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.7 кг |
| Гарантія | 36 |
| Діаметр свердління (дерево, пластик) | 12 мм / 36 мм |
| Комплектация | Без акумулятора та зарядного пристрою; 1/2 вкладиша в L-Boxx під інструмент (1600A002WA); картонна упаковка |
| Крутний момент (жорсткий / м'який) | 60 Н*м / 31 Н*м |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Патрон | 1.5-13 мм |
| Робоча висота | 248 мм |
| Скорость вращения вала | 0-600/ 0-1900 об/хв |
- Цена: 7 538 ₴
