
Акумуляторний ударний дриль-шуруповерт Bosch GSB 18V-110 C (18 В, без АКБ) (06019G030A). Оригінал
- Нет в наличии
- Код: 06019G030A
17 285 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторний ударний дриль-шуруповерт Bosch GSB 18V-110 C (18 В, без АКБ) (06019G030A). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Питание | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.2 кг |
| Гарантія | 36 |
| Дополнительно | реверс |
| Діаметр свердління (бетон, цегла) | 12 мм |
| Діаметр свердління (дерево, пластик) | 82 мм |
| Діаметр свердління (метали та сплави) | 12 мм |
| Комплектация | без акумулятора та зарядного пристрою, додаткова рукоятка (160202507X), L-Boxx 136 (1600A012G0) |
| Крутний момент (жорсткий / м'який) | 85 Нм |
| Количество ударов | 0-31500 уд/хв |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Патрон | 13 мм |
| Ступені крутного моменту | 25+1 |
| Тип двигателя | безщітковий |
| Скорость вращения вала | 2100 об/хв |
- Цена: 17 285 ₴



