
Бензинова мийка високого тиску Karcher HD 8/23 G Classic (9.25 к.с., 800 л/год) (1.187-006.0). Оригінал
- Нет в наличии
55 859 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Бензинова мийка високого тиску Karcher HD 8/23 G Classic (9.25 к.с., 800 л/год) (1.187-006.0). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Karcher |
| Пользовательские характеристики | |
| Бак для воды | немає |
| Бак для миючого засобу | є |
| Вес | 53 кг |
| Габаритні розміри | 799x637x1097 мм |
| Гарантія | 12 |
| Довжина шлангу | 10 м |
| Дополнительно | є можливість використання шампуню, подача води із зовнішньої ємності |
| Комплектация | пістолет , шланг високого тиску 10 м, сопло |
| Мощность | 9.25 к.с. |
| Производительность | 800 л/год |
| Температура води | 60°C |
| Тип двигателя | бензиновий двигун G300FA |
| Давление | 280 бар (28 МПа) |
- Цена: 55 859 ₴





