
Мийка високого тиску Karcher HD 9/18-4 Cage Classic (5.9 кВт, 900 л/год, ~3ф, 380 В) (1.367-315.0). Оригінал
- Нет в наличии
73 699 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Мийка високого тиску Karcher HD 9/18-4 Cage Classic (5.9 кВт, 900 л/год, ~3ф, 380 В) (1.367-315.0). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Karcher |
| Пользовательские характеристики | |
| Бак для воды | немає |
| Бак для миючого засобу | є |
| Вес | 55 кг |
| Габаритні розміри | 625x500x360 мм |
| Гарантія | 24 |
| Длина кабеля | 5 м |
| Довжина шлангу | 10 м |
| Дополнительно | є можливість використання шампуню, подача води із зовнішньої ємності |
| Комплектация | пістолет EASY! Force, шланг високого тиску 10 м, струменева трубка 600 мм, сопло |
| Напряжение питания | 380 В, ~3ф |
| Мощность | 5900 Вт |
| Производительность | 450-900 л/год |
| Температура води | 60°C |
| Давление | 70-180 бар (7-18 МПа) |
- Цена: 73 699 ₴




