
Мийка високого тиску Karcher K7 Premium Full Control Plus (3 кВт, 600 л/год) (1.317-139.0). Оригінал
- Нет в наличии
29 791 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Мийка високого тиску Karcher K7 Premium Full Control Plus (3 кВт, 600 л/год) (1.317-139.0). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Karcher |
| Пользовательские характеристики | |
| Бак для воды | немає |
| Бак для миючого засобу | немає |
| Вес | 18 кг |
| Габаритні розміри | 463x330x667 мм |
| Гарантія | 36 |
| Довжина шлангу | 10 м |
| Дополнительно | можливість використання шампуню, подача води із зовнішньої ємності |
| Мощность | 3 кВт |
| Производительность | 600 л/год |
| Температура води | 60°C |
| Давление | 180 бар |
- Цена: 29 791 ₴




