
Мийка високого тиску Karcher HD 5/15 C (2.8 кВт, 500 л/год) (1.520-930.0). Оригінал
- Нет в наличии
41 495 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Мийка високого тиску Karcher HD 5/15 C (2.8 кВт, 500 л/год) (1.520-930.0). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Karcher |
| Пользовательские характеристики | |
| Бак для воды | немає |
| Бак для миючого засобу | є |
| Вес | 25.7 кг |
| Габаритні розміри | 380x360x930 мм |
| Гарантія | 24 |
| Длина кабеля | 5 м |
| Довжина шлангу | 10 м |
| Дополнительно | є можливість використання шампуню, подача води із зовнішньої ємності |
| Комплектация | пістолет EASY! Force, шланг високого тиску 10 м, струменева трубка 840 мм, трипозиційне сопло (0° / 25° / 40°) |
| Мощность | 2800 Вт |
| Производительность | 500 л/год |
| Температура води | 60°C |
| Давление | 70-150 бар (7-15 МПа) |
- Цена: 41 495 ₴





