
Мийка високого тиску Karcher K5 Full Control Plus (2.1 кВт, 500 л/год) (1.324-522.0). Оригінал
- Нет в наличии
15 210 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Мийка високого тиску Karcher K5 Full Control Plus (2.1 кВт, 500 л/год) (1.324-522.0). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Karcher |
| Пользовательские характеристики | |
| Бак для воды | немає |
| Бак для миючого засобу | немає |
| Вес | 12.8 кг |
| Габаритні розміри | 397x305x584 мм |
| Гарантія | 60 |
| Длина кабеля | 5 м |
| Довжина шлангу | 8 м |
| Дополнительно | можливість використання шампуню, подача води із зовнішньої ємності |
| Комплектация | пістолет високого тиску G 180 Q Full Control Plus, багатофункціональна трубка 3-в-1, шланг високого тиску 8 м, система Quick Connect, м'який мішок для аксесуарів, фільтр тонкої очистки води, адаптер підключення до садового шлангу 3/4" |
| Материал | Пластик |
| Мощность | 2100 Вт |
| Производительность | 500 л/год |
| Температура води | 40°C |
| Давление | 20-145 бар / 2-14.5 МПа |
- Цена: 15 210 ₴



