
Підмітальна машина Karcher S 6 TWIN (860 мм) (1.766-460.0). Оригінал
- Нет в наличии
- Код: 1.766-460.0
14 429 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Підмітальна машина Karcher S 6 TWIN (860 мм) (1.766-460.0). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Karcher |
| Вес | 14.8 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Габаритні розміри | 926x872x1032 мм |
| Гарантія | 24 |
| Комплектация | 2 бічні щітки |
| Кількість бічних щіток | 2 шт. |
| Пилозбірник | 38 л |
| Площадь обработки | 500-1000 кв.м |
| Производительность | 3000 кв.м/год |
| Ширина обработки | 860 мм |
- Цена: 14 429 ₴









