
Подметальная машина Karcher S 4 TWIN 2IN1 (680 мм) (1.766-365.0)
- Нет в наличии
- Код: 1.766-365.0
7 839 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Підмітальна машина Karcher S 4 TWIN 2IN1 (680 мм) (1.766-365.0). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Karcher |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 10.2 кг |
| Габаритні розміри | 760x668x940 мм |
| Гарантія | 24 |
| Комплектация | 4 бічні щітки |
| Кількість бічних щіток | 2 шт. |
| Пилозбірник | 20 л |
| Площадь обработки | 500-1000 кв.м |
| Производительность | 2400 кв.м/год |
| Ширина обработки | 680 мм |
- Цена: 7 839 ₴









