
Підмітальна машина Karcher KM 70/20 C 2SB (920 мм) (1.517-107.0). Оригінал
- Нет в наличии
35 520 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Підмітальна машина Karcher KM 70/20 C 2SB (920 мм) (1.517-107.0). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Karcher |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 26 кг |
| Габаритні розміри | 1300x765x1035 мм |
| Гарантія | 12 |
| Комплектация | 2 бічні щітки, роликова щітка |
| Кількість бічних щіток | 2 шт. |
| Пилозбірник | 42 л (корисний - 20 л) |
| Площадь обработки | 500-1000 кв.м |
| Производительность | 3680 кв.м/год |
| Ширина обработки | 920 мм |
- Цена: 35 520 ₴







