
Підлогомийна машина Karcher FC 5 (0.46 кВт, 0.4 / 0.2 л) (1.055-400.0). Оригінал
- Нет в наличии
10 120 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Підлогомийна машина Karcher FC 5 (0.46 кВт, 0.4 / 0.2 л) (1.055-400.0). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Karcher |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 4.6 кг |
| Габаритні розміри | 320x270x1220 мм |
| Гарантія | 12 |
| Длина кабеля | 7 м |
| Комплектация | система з двох баків, пара роликів для очищення (жовті), універсальний засіб для підлоги RM 536 (30 мл), очисна паркувальна станція |
| Об'єм бачка для ЛФМ | 0.4 л (чиста вода) / 0.2 л (брудна вода) |
| Площадь обработки | 60 кв.м |
| Мощность | 460 Вт |
| Степень защиты | IPX4 |
| Ширина обработки | 300 мм |
- Цена: 10 120 ₴









