
Підлогомийна машина Karcher BD 38/12 C Bp Pack (25 В, 21 А*год, 12 / 12 л) (1.783-430.0). Оригінал
- Нет в наличии
177 599 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Підлогомийна машина Karcher BD 38/12 C Bp Pack (25 В, 21 А*год, 12 / 12 л) (1.783-430.0). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Karcher |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 36 кг |
| Габаритні розміри | 995x495x1090 мм |
| Гарантія | 12 |
| Комплектация | дискова щітка, система з двох баків, акумулятор та вбудований зарядний пристрій, колеса для транспортування, усмоктувальна балка (вигнута) |
| Об'єм бачка для ЛФМ | 12 л (чиста вода) / 12 л (брудна вода) |
| Площадь обработки | 1520 кв.м/год |
| Мощность | 500 Вт |
| Степень защиты | IPX4 |
| Тип аккумулятора | Li-Ion, 25.2 В, 21 А*год |
| Скорость вращения вала | 180 об/хв (щітка) |
| Ширина обработки | 480 мм (всмоктувальна балка) / 380 мм (щітка) |
- Цена: 177 599 ₴



