
Акумуляторні садові ножиці Karcher GSH 18-20 Battery (18 В, без АКБ) (1.444-200.0). Оригінал
- Нет в наличии
5 649 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторні садові ножиці Karcher GSH 18-20 Battery (18 В, без АКБ) (1.444-200.0). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Karcher |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.37 кг |
| Габаритні розміри | 582x100x174 мм |
| Гарантія | 24 |
| Длина ножа | 200 мм (кущі) |
| Діаметр гілки | 10 мм |
| Комплектация | ніж для чагарнику, ніж для трави, гачок для зберігання, захист леза |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Ширина ножа | 120 мм (трава) |
- Цена: 5 649 ₴






