
Електровіник Karcher KB 5 Premium (3.7 В, 0.37 л) (1.258-021.0). Оригінал
- Нет в наличии
3 990 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Електровіник Karcher KB 5 Premium (3.7 В, 0.37 л) (1.258-021.0). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Karcher |
| Пользовательские характеристики | |
| Бак для миючого засобу | немає |
| Вес | 1.2 кг |
| Габаритні розміри | 215x230x1120 мм |
| Гарантія | 24 |
| Применение | сухе прибирання |
| Комплектация | вбудований акумулятор, універсальна щітка (знімна), зарядний пристрій |
| Материал | Пластик |
| Напруга акумулятора | 3.7 В |
| Пилозбірник | 0.37 л |
| Ширина захвата | 210 мм |
- Цена: 3 990 ₴



