
Безударний дриль Makita DP4010 (0.72 кВт). Оригінал
- Нет в наличии
7 418 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Безударний дриль Makita DP4010 (0.72 кВт). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.3 кг |
| Габаритні розміри | 347x70x220 мм |
| Гарантія | 36 |
| Длина кабеля | 2 м |
| Дополнительно | плавне регулювання обертів |
| Діаметр свердління (дерево, пластик) | 40 мм |
| Діаметр свердління (метали та сплави) | 13 мм |
| Комплектация | додаткова ручка 152521-9, обмежувач глибини 324219-0, торцевий ключ 763441-8 |
| Патрон | ключовий, 1.5-13 мм |
| Мощность | 720 Вт |
| Скорость вращения вала | 0-2900 об/хв |
- Цена: 7 418 ₴


