
Відбійний молоток Makita HM1317C (1.51 кВт, 25 Дж). Оригінал
- Нет в наличии
50 103 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Відбійний молоток Makita HM1317C (1.51 кВт, 25 Дж). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 17 кг |
| Габаритні розміри | 715x129x266 мм |
| Гарантія | 36 |
| Дополнительно | антивібраційна технологія, плавний пуск, поворотна бокова рукоятка 360°, електронний регулятор швидкості, світлодіодна індикація заміни щіток, світлодіодний індикатор електричного ланцюга, система стабілізації швидкості |
| Энеpгия удаpа | 25 Дж |
| Комплектация | пікоподібне зубило P-05549, пластиковий кейс для транспортування 824897-1 |
| Количество ударов | 730-1450 уд/хв |
| Патрон | шестигранник (B-Typ) |
| Мощность | 1510 Вт |
- Цена: 50 103 ₴


