
Акумуляторний дриль-шуруповерт Bosch GSR 36 VE-2-LI (2х36 В, 4 А*год) (06019C0100). Оригінал
- Нет в наличии
31 398 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторний дриль-шуруповерт Bosch GSR 36 VE-2-LI (2х36 В, 4 А*год) (06019C0100). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Питание | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 4 А*год |
| Вес | 3.3 кг |
| Гарантія | 36 |
| Дополнительно | реверс |
| Діаметр свердління (дерево, пластик) | 40 мм |
| Діаметр свердління (метали та сплави) | 16 мм |
| Комплектация | 2 АКБ GBA 36V 4.0Ah (1600Z0003C), зарядний пристрій AL 3640 CV (2607225100), кейс L-Boxx 238 розмір 3 (1600A001RS), 2 вкладиші (1 і 1/2) під інструмент і зарядку |
| Крутний момент (жорсткий / м'який) | 100 Нм |
| Напруга акумулятора | 36 В |
| Патрон | 13 мм |
| Ступені крутного моменту | 25+1 |
| Тривалість заряджання акумулятора | 80 хв |
| Скорость вращения вала | 1800 об/хв |
- Цена: 31 398 ₴









