
Дриль-шуруповерт акумуляторний Bosch GSR 18V-60 C (18 В, без АКБ) (06019G1102). Оригінал
- Нет в наличии
10 494 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дриль-шуруповерт акумуляторний Bosch GSR 18V-60 C (18 В, без АКБ) (06019G1102). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Питание | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.7 кг |
| Гарантія | 36 |
| Дополнительно | реверс |
| Діаметр свердління (дерево, пластик) | 38 мм |
| Діаметр свердління (метали та сплави) | 13 мм |
| Комплектация | без акумулятора та зарядного пристрою, 2 вкладиша по 1/2 в L-Boxx (1600A002WA, 1600A002WC) |
| Крутний момент (жорсткий / м'який) | 60 Нм |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Патрон | 13 мм |
| Ступені крутного моменту | 20+1 |
- Цена: 10 494 ₴








