
Аккумуляторный шуруповерт Bosch GSR 12V-35 HX Professional (12 В, без АКБ) (06019J9102)
- Готово к отправке
- Код: 06019J9102
7 688 ₴
6 864 ₴
-11%
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторний шуруповерт Bosch GSR 12V-35 HX Professional (12 В, без АКБ) (06019J9102). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.75 кг |
| Питание | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 36 |
| Дополнительно | реверс |
| Діаметр свердління (дерево, пластик) | 32 мм |
| Діаметр свердління (метали та сплави) | 10 мм |
| Комплектация | без акумулятора та зарядного пристрою, L-BOXX 102 (1600A012FZ), 1/2 вкладиш L-BOXX під інструмент (1600A002V2), 1/2 вкладиш L-BOXX під приналежності (1600A002WY) |
| Крутний момент (жорсткий / м'який) | 35 Нм |
| Напруга акумулятора | 12 В |
| Патрон | шестигранник, 1/4 дюйма |
| Скорость вращения вала | 1750 об/хв |
- Цена: 6 864 ₴







