
Акумуляторний універсальний різак Bosch GOP 12V-28 (2х12 В, 2 А*год) (06018B5020). Оригінал
- Нет в наличии
- Код: 06018B5020
17 167 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторний універсальний різак Bosch GOP 12V-28 (2х12 В, 2 А*год) (06018B5020). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 2 А*год |
| Вес | 1.2 кг |
| Габаритні розміри | 84 мм |
| Гарантія | 36 |
| Комплектация | занурювальне лезо AIZ 32 APB, набір шліфувального паперу (5 штук), сегментований пильний диск ACZ 85 EB, шліфувальна підошва AVZ G, 2 акумулятора 2.0 Ah, зарядний пристрій GAL 1230 CV, чемодан |
| Кут коливання | 1.4° |
| Кількість коливань / ходів | 5000-20000 об/хв |
| Тип аккумулятора | 12 В, Li-ion |
- Цена: 17 167 ₴







